Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ

«Үздік жыл психологі» республикалық байқауының облыстық кезеңінің қорытындысы

«Үздік жыл психологі» республикалық байқауының облыстық кезеңінің қорытындысы - Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ

ШҚО білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы 2023 жылдың 23 қарашасында Өскемен қаласы «О. Бөкей атындағы №44 лицейі»КММ базасында «Үздік жыл психологі» республикалық байқаудың облыстық кезеңі өткізді.

Байқауға қалалық және аудандық кезеңдердің жеңімпаздары - білім беру ұйымдарының 15 мектеп психологі қатысты.

Қазылар алқасының қорытындысы бойынша:

I категория – «3-5 жылға дейін еңбек өтілі бар психологтер» бойынша:

ІІ орын - Рашидова Екатерина Юрьевна, Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің «Серебрянск қаласының №2 негізгі мектебі» КММ педагог-психологі;

II категория –«5-7 жыл еңбек өтілі бар психологтер» бойынша:

І орын - Ерёмина Анастасия Сергеевна, Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің «Ы. Алтынсарин атындағы Глубокое орта мектебі» КММ педагог-психологі;

ІІ орын- Нигметова Лаура Бауыржановна, Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің «Қ. Жарылғасынов атындағы Жаңалық орта мектебі» КММ педагог-психологы;

ІІІ орын- Нуртаева Асемгуль Советкановна, Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің «Қызыл Жұлдыз негізгі орта мектебі» КММ педагог-психологі;

Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің «Леснопристань орта мектебі» КММ педагог-психологі Жунусова Айсулу Ержановна «Өз ісінің кәсіби маманы» грамотасымен марапатталды;

III категория- «7 жылдан астам еңбек өтілі бар психологтер» бойынша:

І орын –  Никифорова Татьяна Михайловна, Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «Меновное орта мектебі» КММ педагог-психологі;

ІІ орын – Отческая Ирина Борисовна, ШҚО ББ «Дарынды балаларға арналған валеологиялық мамандандырылған мектеп-кешені» КММ педагог-психологы; 

ІІ орын- Зейнолдина Амина Даулетовна, Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «№ 37 орта көпсалалы мектебі» КММ педагог-психологі;  

ІІІ орын – Айдарқызы Самал, Самар ауданы бойынша білім бөлімінің «Ж. Болғанбаев атындағы Самара орта мектебі лицейі» КММ педагог-психологі;

ІІІ орын- Асаубаева Балауса Нуральевна, Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің «Ғ. Мүсірепов орта мектеп» КММ педагог-психологі;

ІІІ орын - Коновалова Ольга Петровна, Шемонаиха ауданы бойынша білім бөлімінің «Н.А. Островский атындағы №1 жалпы білім беретін орта мектеп гимназиясы» КММ педагог-психологі жеңімпаз атанды.

«Жас психолог» грамотасымен Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің «Таврия орта мектебі» КММ педагог-психологі Клаубаева Гульназ Алтынбековна марапатталды

 

24/11/2023 43
Написать сообщениеОставьте свой email и мы ответим Вам как можно скорее!
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ