Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ

«Арнайы білім беру ұйымының үздік педагогі» республикалық байқауының облыстық кезеңі

ШҚО білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ 2024 жылдың 10 сәуірінде Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «№19 мектеп-қосымша білім беру орталығы» КММ базасында «Арнайы білім беру ұйымының үздік педагогі» атты республикалық байқауының облыстық кезеңін өткізді.

Байқауға облыстың арнайы білім беру ұйымдарының 23 педагогі қатысты. Қатысушылардың жұмыстарын байқаудың ережесіне сәйкес құзыретті қазылар алқасы бағалады.

Қазылар алқасының қорытындысы бойынша:

«Арнайы балабақшаның үздік педагогі (тәрбиешісі)» номинациясы бойынша:

ІІІ орын – Курмангалиева Ольга Александровна, Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «№ 14 арнайы мектеп – балабақшасы» КММ тәрбиешісі;

«Арнайы балабақша тәрбиеленушілерін психологиялық - педагогикалық сүйемелдеудің үздік педагогі» номинациясы бойынша:

ІІ орын – Жиброва Наталья Юрьевна, Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «№ 14 арнайы мектеп – балабақшасы» КММ педагог-психологі;

ІІІ орын – Алимбаева Шайзада Киноятовна, Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «№ 14 арнайы мектеп – балабақшасы» КММ дефектолог мұғалімі;

«Жалпы білім беретін мектептердің оқушыларын психологиялық - педагогикалық сүйемелдеудің үздік педагогі» номинациясы бойынша:

І орын - Беккалиева Гаухар Еркиновна, Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «№15 орта мектебі» КММ педагог-психологі;

ІІ орын – Молдакасымова Гульнур Турашевна, Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «№15 орта мектебі» КММ дефектолог мұғалімі;

ІІІ орын – Серікова Назерке Серікқызы, Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің «О.Бөкей атындағы қазақ орта мектебі» КММ педагог-психологі;

ІІІ орын – Рункова Анастасия Андреевна, Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің «Бородино орта мектебі» КММ педагог-дефектологі;

«Арнайы мектеп оқушыларын психологиялық - педагогикалық сүйемелдеудің үздік педагогі» номинациясы бойынша:

І орын - Кадуркина Ольга Владимировна, ШҚО ББ «№1 арнайы мектеп-интернаты» КММ психологі;

ІІІ орын - Соколова Наталья Александровна, ШҚО ББ «№2 арнайы мектеп-интернаты» КММ логопед мұғалімі;

«Арнайы мектептің үздік тәрбиешісі» номинациясы бойынша:

І орын - Кунанбаева Асем Труысбековна, ШҚО ББ «Ақ ниет» мектеп-интернаты» КММ тәрбиешісі;

ІІ орын - Воронцова Светлана Владимировна, ШҚО ББ «№2 арнайы мектеп-интернаты» КММ тәрбиешісі;

ІІІ орын - Даербекова Асель Ануарбековна, ШҚО ББ «№1 арнайы мектеп-интернаты» КММ тәрбиешісі;

«Арнайы мектептің үздік педагогі (мұғалімі)» номинациясы бойынша:

І орынДмитриева Олимпиада Николаевна, ШҚО ББ «№2 арнайы мектеп-интернаты» КММ бастауыш сынып мұғалімі;

ІІ орынКалиева Акмарал Зарлыхановна, ШҚО ББ «Ақ ниет» мектеп-интернаты» КММ педагогі;

ІІІ орынТимофеева Алена Игоревна, ШҚО ББ «№1 арнайы мектеп-интернаты» КММ бастауыш сынып мұғалімі.

Жеңімпаздар І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдарымен марапатталып, қатысушыларға сертификаттар табысталды.

Байқаудың облыстық кезеңінің І орын иегерлері, республикалық байқау кезеңіне қатысуға жолдама алады.

11/04/2024 29
Написать сообщениеОставьте свой email и мы ответим Вам как можно скорее!
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ