Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ

«Бәсекелес педагог – 2023» облыстық байқауы

«Бәсекелес педагог – 2023»  облыстық байқауы - Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ

ШҚО ББ «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру  және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ 2023 жылғы 8 желтоқсан күні жалпы орта білім беретін мектептердің және облыстық білім беру ұйымдарының қазақ тілі мен әдебиеті пәндері (қазақ тілді мектептері үшін) мұғалімдеріне арналған «Бәсекелес педагог – 2023» облыстық байқауын өткізді.

Байқаудың мақсаты – Қазақстан Республикасының педагог мәртебесі туралы заңнамасы негізінде педагогтердің ғылыми-әдістемелік деңгейлерін анықтау арқылы кәсіби, ақпараттық құзыреттілік деңгейлерін арттыру, шығармашыл, талантты мұғалімді анықтау, білім беру қызметін әдістемелік қолдау, педагогтер мәртебесін көтеру.

Байқау:

  • Педагог туралы мәлімет
  • Педагогикалық іс-тәжірибе
  • Педагогтің ғылыми-әдістемелік қызметі бөлімдерін қамтыды. Әр бөлім бойынша бағалау критерийлері көрсетілді.

Байқау 2 кезеңнен тұрды:

І-ші аудандық/қалалық кезеңде облыстық кезеңге қатысатын педагогтер анықталды.

ІІ-ші облыстық кезеңде әр аудан/қаладан 1 жеңімпаз (хаттама негізінде) қатысты.

Байқауға Глубокое, Катон, Самар, Зайсан, Ұлан, Күршім, Алтай, Тарбағатай аудандары Риддер, Өскемен қалаларынан барлығы 10 педагог қатысты.

Байқаудың комиссия мүшелерінің шешімі негізінде жеңімпаздар анықталды:

І орын Тлеугабылов Бектурган Болатович, Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің «Ғ.Салықов атындағы негізгі мектебі» КММ;

ІІ орын Ахметкалиева Маншук Ахатовна, Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің «Мукарама атындағы мектеп-балабақша кешені» КММ;

ІІ орын Темиргалиева Ардак Ердаутовна, Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің «Ю.Гагарин атындағы  №1 орта мектебі» КММ;

ІІІ орын Амиренова Маржан Амантаевна, Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің «Б.Момышұлы атындағы негізгі орта мектебі» КММ;

ІІІ орын Муканов Бек Шынгазинович, Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «№27 орта мектебі» КММ;

ІІІ орын Ахметкалиева Бакыт Асылгазиновна,  Самар ауданы бойынша білім бөлімінің «Ж.Болғанбаева атындағы Самар мектеп-лицейі» КММ;

Номинация иеленген педагогтер:

-«Үздік сабақ жоспары» Ернісова Гүлтас Ернісқызы, Катон ауданы бойынша білім бөлімінің «С.Ластаев атындағы орта мектебі» КММ;

- «Үздік эссе», Исабаева Карлыгаш Каирбековна, Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің «Д.Қонаев атындағы орта мектебі» КММ;

-«Үздік сабақ талдауы» Тлеуханова Альмира Нагмановна, Риддер қаласы бойынша білім бөлімінің «№14 орта мектебі» КММ;

-«Үздік портфолио» Илюбаева Анар Айтказыновна, Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің «№9 орта мектебі» КММ

      Байқаудың облыстық кезеңінің жеңімпаздары I, II, III дәрежелі дипломдармен марапатталады.

08/12/2023 89
Написать сообщениеОставьте свой email и мы ответим Вам как можно скорее!
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ