Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ

«Үздік өлкетану сабағы -2023» облыстық байқауы

«Үздік өлкетану сабағы -2023» облыстық байқауы - Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ

Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ 2023 жылы 28 қарашада «Рухани жаңғыру» бағдарламасының аясында «Үздік өлкетану сабағы-2023» облыстық байқауы офлайн форматта өткізді.

Байқауға жалпы орта білім беретін мектептердің «Қазақстан тарихы», «Қазақ әдебиеті», орыс тілінде оқытатын мектептерде «Қазақ тілі мен әдебиеті», «География», «Музыка» пәндері бойынша байқаудың аудандық және қалалық кезеңдерінен өткен 23 жеңімпаз педагог қатысты.

Конкурстық комиссиясының шешімі бойынша байқаудың жеңімпаздары І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломдарымен марапатталды:

І орын –Зиновьева Оксана Сергеевна, Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «№19 орта мектебі» КММ география пәнінің мұғалімі;

ІІ орын – Шангишбаева Альмира Слямовна, Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің «Алтай қаласының №9 орта мектебі» КММ қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі;

ІІ орын – Джумагулова Амина Казъякперовна,  Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің «Өрел орта мектебі» КММ география пәнінің мұғалімі;

ІІІ орын – Зейнолдина Гульнафис Кайргазиновна, Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «№43 орта мектебі» география пәнінің мұғалімі;

ІІІ орын – Бекшентаева Гульмира Маратовна, Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің «Д.Қонаев атындағы орта мектебі» КММ география пәнінің мұғалімі;

ІІІ орын – Касенова Асем Ерболовна, Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің «Алтай қаласының №9 орта мектебі» КММ тарих пәнінің мұғалімі;

ІІІ орын – Қисамбина Аякөз Ұлан ауданы ауданы бойынша білім бөлімінің «Қ.Қайсенов атындағы орта мектебі» КММ тарих пәнінің мұғалімі.

Қатысушылар төмендегідей аталымдарға ие болды:

«Танымдық қабілетін дамытудағы үздік өлкетану сабағы» Самар ауданы бойынша білім бөлімінің «№1 Самар орта мектебі» КММ тарих пәнінің мұғалімі Мамырбеков Мурат Алпысович;

«Цифрлық білім платформаларын қолданған үздік сабақ» Тарбағатай ауданы бойынша білім бөлімінің «М.Әуезов атындағы орта мектебі» КММ қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі Мукашева Райгуль Сейтказиновна;

«Креативті үздік өлкетану сабағы» ШҚО ББ Глубокое ауданы бойынша білім бөлімінің «Д.Қонаев атындағы.орта мектебі» КММ тарих пәнінің мұғалімі Оразаев Алтай  Бақытжанович;

«Зерттеушілік үздік өлкетану сабағы» ШҚО ББ Күршім ауданы бойынша білім бөлімінің Күршім ауылы «Н.Островский атындағы орта мектебі» КММ музыка пәнінің мұғалімі Ахметов Дархан Серикканович;

«Заманауи үздік өлкетану сабағы» Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «№18 орта мектебі» КММ тарих пәнінің мұғалімі Даулетбаева Казиза Абаевна;

«Іздендіру мақсатындағы үздік зерттеу сабағы» номинациясына - ШҚО ББ Зайсан ауданы бойынша «Жамбыл атындағы негізгі орта мектебі» КММ тарих пәнінің мұғалім Демесинова Мереке Сыдыковна.

Барлық қатысушуларға сертификат берілді.

30/11/2023 31
Написать сообщениеОставьте свой email и мы ответим Вам как можно скорее!
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «Örken» Шығыс Қазақстан өңірлік білім беруді ақпараттандыру және дамыту ғылыми-әдістемелік орталығы» КММ